• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  296087,338
  % 2,05
 • BIST 100
  %

Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu için her bankanın başvuru yolları farklılık gösterir, peki en hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır? Hızlı başvuru yöntemleri birçok tüketici için zamandan tasarruf anlamına gelir. Hızlı kredi yöntemleri arasında bazı başvuru kanalları yer alır.

Hızlı Kredi Başvuru Yöntemleri

Bankaların uyguladıkları kampanyalara özel bazı başvuru kanallarını daha verimli kullanmak adına duyuru yapılmaktadır. Sadece başvuru kanallarına yönelik olarak yapılan başvurular, anında sonuç verir. Onaylanan kredi tutarı ise anında hesaba yatar.

Kredi başvuru yöntemleri;

 • Mobil bankacılık
 • İnternet bankacılığı
 • Sms
 • Telefon bankacılığı
 • ATM

Bu başvuru yöntemleri için belirlenen şartları uygulamanız mümkündür. Kullanılacak olan kredi türüne göre hangi başvuru kanallarından işlem yapılacağı banka tarafından açıklanır. Banka kredilerinde yer alan hızlı başvurular ihtiyaç kredisine yönelik olarak sunulur.

Telefon Bankacılığı ile Hızlı Kredi Başvurusu

Bankaların telefon bankacılığı üzerinden başvuru alması mümkündür. Telefon bankacılığı sesli iletişim adımlarını kullanarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, en yeni kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet Bankacılığı ile Hızlı Kredi Başvurusu

İnternet bankacılığını kullanarak kredi başvurusu yapmak için, internet bankacılığı şifresi kullanılarak, giriş yapılmalıdır. Kredi başvurusu için; krediler bölümünden online kredi, anında kredi ya da hızlı kredi gibi modüllerden sizlere tanımlanan krediyi hesabınızdan kullanabilirsiniz. Hızlı başvuru adımlarında genellikle belirli bir limit dahilinde kredi kullanılabilir. Talep ettiğiniz tutar limit sınırları içerisinde ise sizlere tanımlanacak tutar ekranda karşınıza çıkar. Onaylamanız halinde ise kredinizi kullanabilirsiniz.

Mobil Bankacılık ile Hızlı Kredi Başvurusu

Mobil bankacılık; bankaların dijital olarak kullanılan en gelişmiş uygulamaları arasındadır. Resmi banka web sitesi üzerinden uygulamayı indirebilir, hızlı kredi kullanabilirsiniz.

Mobil bankacılık kullanmak için; uygulamayı yüklemeli, internet bankacılığı şifrenizle giriş yapmalı ya da mobil uygulamanıza tanımladığınız şifreyi kullanmalısınız. Giriş yaptıktan sonra ise banka kredi başvuru modülüne gelerek, hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

SMS ile Hızlı Kredi Başvurusu

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak oldukça kolay birkaç adım gerektiriyor. Yapılması gereken işlemler arasında ise bankanın belirlediği sms içeriğini, banka sms numarasına göndermek yer alıyor. Genellikle T.C. kimlik numarası, istenilen kredi tutarı aralarından birer boşluk olacak şekilde belirtilen numaraya gönderiliyor.

Başvuru işlemi sonrasında, bankanın cevabı sms ile tarafınıza gönderiliyor. Olumlu olması halinde ise hesabınıza aktarılmasını talep edebiliyorsunuz. Banka kredilerine başvurmak, dijital dünyada artık çok kolay. Bekleme, şubeye gitme ya da tanımlanan kredi tutarını öğrenmenize gerek yok. Tüm işlemleri tek bir başvuru kanalından yapabiliyorsunuz.

ATM ile Hızlı Kredi Başvurusu

Her bankaya ait ATM bulunmaktadır. Sizlere en yakın ATM üzerinden hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanması halinde ise anında hesabınıza geçen miktarı kullanabilirsiniz. Onaylanan kredi ödemenizi hesabınıza aktararak, tüm ödeme işlemlerinizi ATM kanalıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Kredi Avantajları

Hızlı kredi kullanmak, tüketiciler için oldukça kolaylık sağlayan işlemler arasında yer alıyor. Acil nakit ihtiyacında, müşteri kriterlerine uygun olarak belirlenen hızlı kredi üst limiti tutarında krediyi anında alabiliyorsunuz.

Daha yüksek kredi limitlerinde ise banka şubesine, sizden istenen belgeleri sunabiliyorsunuz. Hızlı kredi başvurusu için bankanın sizlere sunduğu başvuru kanallarını kullanmanız gerekir.

Taşıt, konut ve finans kredi başvuruları için bankalar tarafından oluşturulan kampanyaları takip edebilirsiniz. Birçok bankanın kredi faiz oranları hakkında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Hızlı kredi imkânı ile acil nakit ihtiyacınızı karşılayacak ve uygun faiz oranlarıyla geri ödeyeceksiniz. Bankaların online kredi olarak sunduğu kredilere ek olarak, kredi kartınızın limitine uygun kredi çekmeniz de artık mümkün.